szybki kontakt: +48 667 878 998

Mądrość jest umiejętnością
korzystania z doświadczenia
swego i cudzego.”

Z. Trzaskowski

Krzysztof Wiśniewski

Doradca Podatkowy nr 11218, prawnik. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe współpracując i doradzając podmiotom krajowym i zagranicznym w różnych branżach.

Kierował zespołem podatkowym i księgowym w największej spółce sektora finansowego w Polsce. Brał udział w wielu projektach z zakresu optymalizacji rozliczeń wewnątrz grup kapitałowych, strukturyzacji podatkowej grup kapitałowych, podziałów i połączeń ze szczególnym uwzględnieniem planowania i optymalizacji korzyści w obszarze podatku VAT oraz cen transferowych.

Przygotowywał regulacje wewnętrzne dotyczące sporządzania dokumentacji oraz polityki cen transferowych, sporządzał dokumentacje transakcji między podmiotami powiązanymi oraz reprezentował klientów w trakcie kontroli.

Autor wielu publikacji prasowych oraz internetowych dotyczących instrumentów finansowych, cen transferowych, kwalifikowalności wydatków na potrzeby rozliczenia inwestycji w SSE, stawek VAT w przypadku świadczenia usług powiązanych z dostawą towaru. Autor książki „Odliczenia i zwroty w VAT”

Prelegent na licznych konferencjach i seminariach.

Od 2011 roku związany z firmą Business Support Solution SA w Łodzi w charakterze Tax Managera.