Krzysztof Wiśniewski

Doradca Podatkowy, Prawnik.

Prawem podatkowym zajmuje się zawodowo od 2003 roku.

W trakcie swojej kariery działał we współpracy z przedsiębiorcami, ściśle współpracując z obszarem finansów i księgowości, mając na uwadze że doradztwo ma być przede wszystkim bezpieczne ale też użyteczne dla Klienta.

Krzysztof jest aktywnym działaczem w strukturach samorządu doradców podatkowych, piastując stanowisko Członka Krajowej Rady Doradców Podatkowych.

Prowadzi zajęcia na uczelniach. Wykłada podczas szkoleń i warsztatów. Publikuje zarówno w prasie jak i w publikacjach książkowych.

W swojej praktyce stosuje zasadę: „przede wszystkim bezpieczeństwo”, a zaraz za nią „efektywność i oszczędność”.

Certyfikaty i Rekomendacje

O mnie

Doradztwem podatkowym zajmuję się od 2003 roku. Mogę się poszczycić doświadczeniem w zakresie czynności doradztwa podatkowego zdobywanym praktycznie a nie tylko w teorii.

Poznając organizację pracy w organach podatkowych przez praktyki zawodowe, a przede wszystkim wspomagając działy finansów i księgowości w firmach różnej wielkości – od mikroprzesiębiorców po grupy kapitałowe liczące nawet 200 podmiotów, nauczyłem się świadczyć usługi w sposób wyprzedzający potrzeby Klienta.

Bardzo dużą wagę przywiązuję

do jakości świadczonych usług, o której świadczy aktualność wiedzy ale też najnowsze techniki obsługi jak i organizacji pracy, tak żeby w najpełniejszy sposób móc zaspokajać potrzeby Klienta. Zawsze jednak podstawą współpracy jest zaufanie gwarantowane ustawową ochroną tajemnicy zawodowej.

W ramach praktyki zawodowej dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem nie tylko z Klientami. Prowadzę szkolenia, publikuję w prasie oraz na LI.

Krzysztof Wiśniewski
Doradca Podatkowy | 11218

SPRAWDŹ WPIS